• 83мин

70. Набил Макни (Хебър) асистенция - Кристиан Андонов

В 7-та минута шут на Вион от дистанция, вратарят избива в ъглов удар.

В 8-та минута Хайнц пробива и стреля силно, Дебърлиев избива.

В 13-та минута Хайнц на Санянг, той отляво подава остро, Линдсет се разминава с удар за милиметри.

В 15-та минута Скаршем нахлува отдясно и подава, Терзиев чисти пред Чорбаджийски.

В 17-та минута Шопов има възможност, но е затворен.

В 18-та минута Вион подава на Линдсет отдясно, той връща на Шопов, който бие и след рикошет в защитник прехвърля вратаря за 1:0.

В 23-та минута Санянг с удар след пас на Хайнц - блокиран.

В 24-та минута Хайнц бие от пряк свободен, Дебърлиев избива, Чорбаджийски се разминава с добавка отблизо.

В 27-та минута Шопов страхотно извежда Линдсет, силен удар, рикошет и корнер.

В 28-та минута двойно между Хайнц и Санянг от корнера, норвежецът бие отдалеч, топката каца на напречния стълб и оттам в аут.

В 29-та минута Хайнц е изведен отлично от Линдсет, стреля, Дебърлиев лови.

В 31-та минута Шопов отляво на Хайнц, той пробва да бие от воле, но не успява.

В 41-та минута Хайнц с пас от пряк свободен, Петров с глава бие в аут.

В 42-та минута Кабов бие над вратата.

В 43-та минута Вион е изведен отдясно от Кареасо, подава на Линдсет, той пробва да бие, но е блокиран, Чорбаджийски притичва и стреля, защитник с тяло спира топката, тя отскача, Скаршем с глава я сваля на Линдсет, той назад на Кареасо, който от границата на наказателното поле я вкарва във вратата за 2:0.

В 45+2-та минута Скаршем с глава на Санянг, той пробва да бие - блокиран, след което нов негов шут е избит от последния защитник в ъглов удар.

В 49-та минута Шопов с далечен пас към Чорбаджийски, той с глава стреля в ръцете на Дебърлиев.

В 53-та минута Чорбаджисйки нахлува, но повежда дълго и губи.

В 58-та минута силен шут от дистанция на Чорбаджийски, Дебърлиев вади в корнер.

В 59-та минута Чорбаджийски се бори в пеналта и дава на Петров, който бие в аут, съмнения за дузпа.

В 62-та минута Санянг на Скаршем, той нахлува и подава остро, топката опасно е избита в ъглов удар. В същата минута Вион от дистанция бие в ръцете на вратаря.

В 65-та минута остро центриране от пряк свободен, Петров избива пред Диаманка.

В 68-та минута Линдсет подава отдясно, Чорбаджийски с глава, Дебърлиев лови, но има и засада.

В 70-та минута Скаршем на Тасев, той се завърта и бие над вратата.

В 73-та минута Панайотов е изведен срахотно от Линдсет и бие, но Дебърлиев избива, има и засада.

В 75-та минута Чорбаджийски е изведен от Делова, преодолява вратаря и бие, Михайлов от голлинията почти вади в корнер.

В 81-та минута Петров отнема, Кареасо поема и подава отлично на Чорбаджийски, той с красив шут прави резултата класически - 3:0.

В 83-та минута пробив отдясно на Андонов, пас към Макни, той финтира и стреля за 3:1.

В 88-та минута Тасев получава от Линдсет, паднал подава на Скаршем, той вкарва, но има и засада.

В 90+1-та минута Гамаков стреля от границата на наказателното поле, рикошет и корнер.

В 90+2-та минута нов изстрел на Гамаков от същата позиция в аут.

В 90+3-та минута пробив на Тасев отляво, финт и удар, Дебърлиев избива в корнер.