• 9
    Мартин Сораков

• 13мин

73. Иван Минчев (Славия)

В 6-та минута Александров бие, топката стига до Иванов, който се завърта и стреля, Бусато избива в корнер.

В 9-та минута Минчев с пас от пряк свободен, Кареасо с глава пробва да избие, Бусато трябва да лови. В същата минута Николов бие силно, Бусато хваща.

В 11-та минута Минчев пробва да бие - блокиран.

В 12-та минута Фабиен минава между Турицов и Кареасо, Турицов протяга крак, Фабиен театрално се сгромолясва, Чинков дава дузпа.

В 13-та минута зад топката застава Минчев и бие силно вляво за 0:1.

В 15-та минута Йеленкович получава жълт картон за фаул срещу Коялипу.

В 16-та минута Локило бие над вратата от пряк свободен. В същата минута Хайнц стреля, но е блокиран, същото сполетява и Фаетон.

В 17-та минута след красива атака отляво топката стига до Турицов, той бие в тялото на защитник.

В 18-та минута след груба грешка на Делова, Николов краде и дава наляво, Фабиен бие, Бусато избива, но има и засада.

В 24-та минута Николов е намерен в наказателното поле, стреля, Бусато избива в ъглов удар.

В 28-та минута остро подаване на Вион, Коялипу се разминава с глава на милиметри.

В 31-та минута Томбак подава отдясно, между двама Николов стига до топката - само аут.

В 34-та минута подаване към Локило, Вуцов лови пред него.

В 35-та минута Турицов бие след пас на Фаетон, рикошет и ъглов удар.

В 37-та минута Иванов стреля отдалеч, Бусато избива в корнер. В същата минута Иванов с опит за воле, Бусато хваща.

В 39-та минута Фабиен е изведен отляво, нахлува Турицов с шпагат пред него, двоен рикошет и аут.

В 40-та минута Хайнц стреля от дистанция, Вуцов лови.

В 44-та минута Томбак на Александров, той връща отлично на Николов, удар в аут.

В 45+2-та минута жълт картон за Фаетон за нарушение срещу Томбак, супер лесно даден картон.

В 45+3-та минута Минчев с изстрел от пряк свободен, Бусато вади в корнер.

В 47-та минута шут на Локило, рикошет и корнер.

В 49-та минута Локило е застъпен в наказателното поле от Стоянов, съдията този път не дава дузпа?!

В 50-та минута Вион стреля силно от малък ъгъл, Вуцов избива.

В 51-та минута Минчев е изведен, затворен добре от Линдсет, след което Бусато лови.

В 52-та минута Линдсет бие отдалеч, рикошет и ъглов удар.

В 56-та минута Зийдорф на Николов, той стреля, рикошет и Бусато избива, нов удар и пак Бусато спасява.

В 57-та минута Минчев стреля, защитник избива.

В 58-та минута Хайнц извежда Фаетон сам срещу Вуцов, французинът с удар, вратарят избива с крак.

В 60-та минута Кордоба стреля, Вуцов лови.

В 61-та минута Хайнц е изведен, стреля - блокиран, отново бие, Вуцов хваща.

В 62-та минута Линдсет преодолява защитник и бие, рикошет и ъглов удар.

В 63-та минута от него Вион с пас, Коялипу с глава с удар, топката се удря в земята и прехвърля вратата.

В 64-та минута жълт картон за Чунчуков за фаул срещу Делова.

В 69-та минута Минчев стреля в тялото на Делова.

В 70-та минута жълт картон за Георгиев за фаул срещу Коялипу.

В 71-та минута центриране отляво на Санянг. Коялипу с глава, рикошет и корнер.

В 74-та минута изстрел с глава на Чунчуков през рамото на Кордоба в аут, съдията дава корнер?!

В 76-та минута Минчев е изведен и бие от малък ъгъл, Бусато боксира.

В 77-та минута Коялипу с финт и опит за удар, Генов блокира.

В 78-та минута след смените с капитанската лента е Бусато.

В 79-та минута хубава атака стига до Кареасо след пас на Санянг, той е блокиран, Скаршем е съборен от Зийдорф, недостатъчно за дузпа според Чинков?!

В 87-та минута след смените с капитанската лента на белите е Мартинов.

В 88-та минута Санянг с пас, Кордоба с глава в аут.