• 67мин

32. Алесандро Николов (ЦСКА) асистенция - Марк-Емилио Папазов

• 75мин

3. Николас Самайоа (Политехника) асистенция - Алин Роман

В 4-та минута Санянг центрира от пряк свободен, Чорбаджийски отправя удар, топката е избита от голлинията от защитник.

В 5-та минута изстрел от дистанция на Роман, намеса на Бусато, топката се удря в напречната греда, Тейшейра с добавка, отново вратарят го спира.

В 6-та минута пак Тейшейра сам срещу Бусато, вратарят пак е победител, има и нарушение.

В 8-та минута Вион е изведен отдясно от Тасев, остър пас, Фаетон от метър не успява да засече с глава.

В 10-та минута Фаетон е намерен от Хайнц, финт и шут - блокиран.

В 13-та минута Тасев се бори с Испас, който пипа топката с ръка - дузпа.

В 14-та минута зад топката застава Фаетон и бие леко вляво, Фернандес избива в корнер. В същата минута Хайнц пробива и стреля в аут.

В 17-та минута удар с глава назад на Хайнц в ръцете на Фернандес.

В 18-та минута Санянг центрира от корнер, Кордоба с глава малко над вратата.

В 26-та минута Чорбаджийски отнема и нахлува, но дава на Хайнц от отлична позиция, губят топката.

В 29-та минута Хайнц намира Скаршем, лек удар в ръцете на Фернандес.

В 31-та минута играта е спряна за вода.

В 33-та минута играта е подновена.

В 34-та минута Вион с хубав пас към Санянг, защитник вади в ъглов удар. От него Хайнц вдига, Петров с глава в аут.

В 37-та минута висока топка към Таилсон, Вион го спира умело.

В 39-та минута Чорбаджийски се бори и отнема на Илие прекрасно, след това има отлична възможност сам срещу вратаря, но кавалерски и разумно дава на Фаетон, който сам срещу вратата открива - 1:0.

В 42-та минута атака на румънците и удар над вратата на Тейшейра.

В 44-та минута Хайнц с пас от пряк свободен, Кордоба с глава на сантиметри в аут. В същата минута спестен жълт картон за Маркиони за задържане на Тасев.

В 46-та минута с капитанската лента за армейците е Линдсет.

В 47-та минута Александров към Фаетон, той бие, но е блокиран, Александров също стреля в ръцете на Фернандес.

В 48-та минута удар с глава на нападател на румънците минава далеч от вратата.

В 54-та минута блокиран шут на Тейшейра в наказателното поле.

В 59-та минута Шопов с пас от пряк свободен, Линдсет с глава в ръцете на Фернандес.

В 60-та минута Линдсет отнема и стреля - блокиран.

В 64-та минута Михаи с изстрел от дистанция. В същата минута куриозна ситуация, Линдсет помисли, че го сменят и даде лентата на Шопов.

В 67-та минута Шопов страхотно на Папазов, той триково към Николов, удар на младока, рикошет и топката влиза във вратата за 2:0.

В 73-та минута Папазов с пробив, пас, но е блокиран, отнема, но после губи и пада.

В 74-та минута Михаи бие силно отдясно, Орлинов избива в корнер.

В 75-та минута две поредни центрирания са спряни от червената защита, удар на Георге, Орлинов пак избива. В същата минута от него центриране на Роман, Самайоа с глава намалява - 2:1.

В 76-та минута играта е спряна за вода.

В 78-та минута играта е подновена. В същата минута Александров шутира в ръцете на вратаря. Жълт картон за Александров за фаул срещу Танасе.

В 79-та минута Роман с пас от пряк свободен, Тейшейра бие във външната страна на мрежата, но има и засада.

В 81-та минута удар от пряк свободен на Роман в стената, след това пак той с балонен шут над вратата.