неизвестен
    65′
  • 58мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА)

Мачът започва с представянето на тима ни за сезон 2024/25. Димитър Пенев получава символична фланелка с номер 79 по случай рождения си ден преди няколко дни. Минута мълчание в памет на Илия Вълов, който ни напусна във вчерашния ден!

В 3-та минута удар на Хайнц след пас на Линдсет - блокиран. В същата минута Фаетон се размина с удар с глава на милиметри.

В 4-та минута центриране на Хайнц от корнер, Линдсет триково в аут.

В 6-та минута чудесен пас към Баша, той бие встрани от вратата.

В 7-та минута Баша с пробив, Ярович в отлична позиция, но Делова пресича паса.

В 8-та минута Хайнц с прекрасно подаване, Фаетон нахлува и бие в ръцете на вратаря. В същата минута груба грешка на Делова, Олт. Билали бие над вратата.

В 13-та минута бързо изпълнение на пряк свободен от Кареасо, Санянг стреля силно, вратарят избива в ъглов удар.

В 14-та минута от него Хайнц с центриране, Линдсет бие, рикошет и аут.

В 15-та минута жълт картон за С. Билали за спъване на Кареасо.

В 16-та минута Хайнц нахлува и бие, четворен рикошет и аут.

В 20-та минута Кареасо се бори и дава на Скаршем, силен шут, защитник с глава избива.

В 23-та минута цялата публика е на крака и аплодира в подкрепа на Илиан Антонов, който се бори с коварна болест!

В 23-та минута играта е спряна за вода.

В 25-та минута играта е подновена.

В 30-та минута груба грешка на Вион, но Делова я поправя. В същата минута Фаетон на Скаршем, той бие силно, защитник блокира, Линдсет овладява и стреля, но вратарят избива.

В 32-та минута много неточен удар на Фаетон над вратата.

В 34-та минута Хайнц дава на Санянг отляво, той на Скаршем, шут на сантиметри в аут.

От 34-та до 36-та минута пауза за вода.

В 37-та минута Хайнц финтира Кчику и нахлува в наказателното поле, защитникът го събаря, съдията не намери смелост да даде кристална дузпа?!

В 38-та минута центриране на Хайнц от корнер, Линдсет с глава в аут. В същата минута спестен жълт картон за Ярович за удар с ръка в лицето на Кареасо.

В 41-та минута центриране отляво, двама защитника скачат, Роганович за малко да изненада вратаря си. В същата минута Хайнц подава на Линдсет в отлична ситуация, той се засуети и му връща, Хайнц стреля - блокиран.

В 45+3-та минута изненадващ шут на Хайнц, Хаджихамза избива.

В 46-та минута страхотна комбинация на армейците - Турицов на Фаетон, той на Линдсет, пасът му е пресечен.

В 48-та минута директен шут на Хайнц от корнер, вратарят избива.

В 49-та минута Хайнц нахлува и бие - блокиран.

В 50-та минута Рахмани с пас, Шабани е оставен сам и докосва, Дюлгеров лови сигурно.

В 52-та минута след пас от корнер на Хайнц, Линдсет стреля, но е блокиран, след това прави опит да довкара, вратарят хваща. В същата минута Чорбаджийски бие - блокиран, Хайнц също със силен шут - вратарят избива.

В 53-та минута жълт картон за Фаетон и Шабани за сблъсък без топка.

В 54-та минута Санянг дава от пряк свободен към Хайнц, удар, рикошет и ъглов удар.

В 57-та минута Хайнц към Линдсет, вторият стреля с глава над вратата. В същата минута Чорбаджийски получава и прави рейд, Кчику го фаулира, този път съдията дава дузпа и жълт картон за Кчику.

В 58-та минута зад топката застава Хайнц и бие силно вдясно за 1:0.

В 60-та минута Чорбаджийски на Линдсет, той си поведе дълго, Хаджихамза лови.

В 61-та минута двойно между Хайнц и Санянг, удар на последния - блокиран.

В 62-та минута жълт картон за Хайнц за нарушение на Кчику. В същата минута след смените с капитанската лента е Турицов.

В 64-та минута дълъг пас към Олт. Билали, Дюлгеров излиза и чисти.

В 69-та минута отлична комбинация на Чорбаджийски и Панайотов, прати последния в отлична позиция, силен шут, пак вратарят спасява.

В 74-та минута Чорбаджийски бие слабо от дистанция, вратарят хваща.

В 75-та минута силен шут на Тасев - блокиран.

В 76-та минута центриране отдясно, номер 11 бие с глава. Дюлгеров хваща.

В 79-та минута пас отдясно, Папазов бие, но неточно.

В 85-та минута силен удар на Шопов, вратарят спасява брилянтно.

В 87-та минута Тасев нахлува, забави се с паса към Борносузов, пас - рикошет, пак Тасев овладява и бие силно на сантиметри в аут.

В 89-та минута слаб удар на Панайотов, защитата овладява.