• 68мин

18. Хуан Пабло Саломони (Берое)

• 68мин

4. Франко Минго (Берое)

В 1-та минута Хайнц е намерен от Папазов, удар - блокиран. В същата минута Пинеда е намерен в пеналтерията, но е затворен от Вион и Кордоба.

В 3-та минута Петров стреля от дистанция над вратата.

В 7-та минута Папазов с изстрел - блокиран, след това и Вион бие встрани от вратата.

В 8-та минута Чорбаджийски нахлува, финтира и подава на Папазов, който стреля, но в крака на защитник.

В 10-та минута балонно центриране отляво, нападател в зелено с глава в ръцете на Евтимов.

В 12-та минута силен изстрел на Хайнц от пряк свободен, Мота лови.

В 13-та минута страхотно подаване на Хайнц отляво оставя Линдсет сам срещу вратаря, следва хладнокръвен изстрел за 1:0.

В 17-та минута фантастично подаване на Линдсет към Хайнц, който с едно докосване от въздуха покачва на 2:0.

В 18-та минута спестен жълт картон за Пинеда за фаул срещу Линдсет.

В 19-та минута Санянг стреля от пряк свободен, защитник избива.

В 25-та минута Санянг на лявото крило подава добре на Линдсет, силен, но много неточен шут на норвежеца.

В 26-та минута Хайнц стреля красиво от границата на наказателното поле, Мота избива в ъглов удар.

В 27-та минута играта е спряна за вода.

В 30-та минута играта е подновена.

В 31-та минута атака на Хайнц и Линдсет, топката след рикошет стига до Папазов, шут над вратата.

В 32-та минута Сагардия стреля встрани от вратата. В същата минута Уерик получава след грешка на Панайотов, бие на сантиметри в аут.

В 33-та минута жълт картон за Уерик за фаул срещу Хайнц.

В 34-та минута Хайнц с директен изстрел от пряк свободен в ръцете на Мота.

В 38-та минута Говеа с пас от пряк свободен, удар с глава в земята на нападател, защитата се справя.

В 43-та минута жълт картон за Гаврилов за нарушение срещу Кордоба.

В 46-та минута след смените с капитанската лента за армейците е Фаетон.

В 48-та минута Александров с подаване от пряк свободен, Шопов стреля малко над вратата.

В 50-та минута Шопов извежда Тасев отдясно, той нахлува и бие, Артур избива - корнер.

В 53-та минута изстрел над вратата на Николов.

В 55-та минута Шопов центрира от корнер, Тасев с глава, рикошет и нов ъглов удар.

В 58-та минута Политано на Сейхас, той бие малко над напречната греда.

В 61-та минута след смените на заралии с капитанската лента е Минго.

В 63-та минута Тасев с остър пас към Фаетон, защитник вади в корнер.

В 64-та минута Шопов с пас към Тасев, който центрира в наказателното поле, Сейхас избива с пета назад, но там е Николов, който прави резултата класически - 3:0.

В 66-та минута груб фаул на Алгара срещу Николов, след което и протестира недопустимо, това е спестен жълт картон.

В 68-та минута пореден зверски фаул на Минго срещу Тасев, провокира сблъсъци по терена, съдията дава червен картон на Саломони, Минго и Шопов. С капитанската лента за беройци е Алгара.

В 71-та минута спиране на играта за вода.

В 75-та минута се подновява играта. Николов с удар от пряк свободен, топката се удря в Тасев - аут.

В 78-та минута жълт картон за Цеков за фаул срещу Сейхас, в предходната ситуация обаче бе спестен жълт картон именно на Сейхас за удар в лицето на Александров.

В 80-та минута Годой с опит за удар от огромна дистанция, слаб и Орлинов овладява спокойно.

В 83-та минута Александров с остър пас, Илиев с опит за удар - блокиран. В същата минута Фаетон бие в аут.

В 85-та минута Алгара блокира шут на Александров.

В 86-та минута Илиев бие от дистанция, Мота спасява.