• 7мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА)

18. Симеон Александров (ЦСКА) асистенция - Иван Тасев

В 3-та минута Фаетон е изведен добре, но бяга вляво и връща назад.

В 4-та минута Шопов с изстрел от границата на наказателното поле, З. Димитров лови, след пас на Линдсет.

В 7-та минута подаване отдясно на Скаршем, защитник избива, рикошет и Хайнц отблизо открива резултата 1:0.

В 11-та минута Скаршем е изведен от Шопов, стреля силно в страничния стълб.

В 14-та минута шут отдалеч на Гогов, много над вратата.

В 20-та минута спиране на играта за охлаждане на играчите.

В 22-та минута играта е подновена.

В 23-та минута центриране от пряк свободен на Смилков, удар с глава в аут на Гущеров.

В 30-та минута Шопов получава от Хайнц бие, рикошет, Хайнц с добавка - само аут.

В 32-та минута де Нойер с пас отляво, Линдсет с глава над вратата.

В 38-та минута Хайнц получава отляво и дава на Скаршем, удар на сантиметри до гредата. Ново спиране на играта за вода.

В 40-та минута играта е подновена.

В 43-та минута изстрел на Гогов от пряк свободен на гостите, Евтимов избива лошо с гърди, добавка с глава на Гущеров, Линдсет вади от голлинията.

В 46-та минута с капитанската лента за армейците е Чорбаджийски. Жълт картон за Панайотов за фаул срещу Гущеров.

В 49-та минута удар с глава на Карачоров след пряк свободен, Евтимов лови.

В 51-та минута шут на Шопов от пряк свободен, рикошет и ъглов удар.

В 52-та минута рейд на Чорбаджийски, шут, рикошет, Георгиев спасява.

В 56-та минута Папазов бие - блокиран.

В 59-та минута Тасев отправя удар, който също е блокиран.

В 60-та минута Дончев с пас отдясно, защитник избива пред Чорбаджийски.

В 61-та минута с капитанската лента за петричани е Костов.

В 66-та минута играта пак е спряна за охлаждане.

В 68-та минута подновена е играта.

В 69-та минута Папазов с пробив отляво и пас, Дончев бие над вратата.

В 71-та минута центриране на Шопов от корнер, Чорбаджийски се извисява и с глава бие в ръцете на Георгиев.

В 74-та минута изстрел на Димитров встрани от вратата.

В 75-та минута страхотен пас на Илиев прорязва защитата и извежда Тасев отдясно, той нахлува и подава остро към Александров, шут на крилото и 2:0.

В 78-та минута шут от дистанция на Чорбаджийски, вратарят избива в корнер.

В 80-та минута изстрел на Тасев встрани от вратата.

В 81-та минута играта пак е спряна за вода.

В 83-та минута е подновена срещата.

В 89-та минута Дончев със силен шут от пряк свободен, Георгиев боксира.

В 90-та минута Папазов с финт и красив и мощен удар, но Георгиев избива, след това топката стига до Папазов, той пробва да бие с гръб към вратата, вратарят лови.