• 39мин

29. Ахмед Ахмедов (Спартак Вн) асистенция - Ивей Ромееш

• 59мин

25. Иван Дюлгеров (ЦСКА)

Във 2-та минута Ахмедов преборва Делова и бие в ръцете на Дюлгеров. В същата минута Чорбаджийски бие, но е блокиран.

В 6-та минута Вион стреля, блокиран, Скаршем поема и дава на Линдсет, който вкарва отблизо, но Скаршем е бил в засада.

В 13-та минута Ахмедов пробва отчаян шут, Делова го блокира. В същата минута Ахмедов е изведен от Илич, бие, Дюлгеров избива в корнер.

В 14-та минута след изпълнението му от Вутов, Цветков след плонж с глава бие, Ахмедов с пета докосва, за да открие резултата - 1:0.

В 20-та минута центриране на Хайнц, рикошет и Величков лови.

В 21-та минута Ахмедов е изведен сам срещу вратаря от Вутов, опит да прехвърли вратаря, но той избива, пак Ахмедов бие, Петров блокира, нов шут на Ромееш, пак Дюлгеров избива.

В 27-та минута Ахмедов получава от Илич, стреля силно, топката се удря в напречната греда, сериозни съмнения за засада.

В 38-та минута спестен жълт картон за Грънчов за фаул срещу Чорбаджийски.

В 39-та минута Ромееш е изведен от вратаря, нахлува и пуска красиво на Ахмедов, който бие топовно, и въпреки, че Дюлгеров докосва топката влиза във вратата за 2:0.

В 42-та минута Вутов бие директно в аут от корнер.

В 43-та минута Петров стреля с глава в ръцете на Величков след тъч. В същата минута Конате получава жълт картон за удар с лакът в лицето на Вион.

В 45-та минута Ромееш с балонен удар над вратата.

В 47-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Ромееш.

В 56-та минута Вион е изведен от Линдсет, стреля в ръцете на Величков.

В 59-та минута грешка на Делова, Лесняк овладява и бие от дистанция, топката се удря в страничния стълб, след което в главата на Дюлгеров и оттам във вратата за 3:0.

В 63-та минута жълт картон за Грънчов за фаул срещу Турицов.

В 66-та минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Ахмедов.

В 69-та минута Фаетон финтира и стреля, Грънчов блокира, пак Фаетон бие - Бауренски спира с тяло. В същата минута Ромееш е изведен и бие, Дюлгеров лови, но има и засада.

В 71-та минута Локило центрира остро от пряк свободен, Величков лови.

В 78-та минута Локило центрира, Чорбаджийски бие с глава, но е блокиран. В същата минута Фаетон на Локило, той стреля, съмнения за игра с ръка на защитник, съдията не дава дузпа.

В 79-та минута Локило шутира, Коуто спира с тяло.

В 83-та минута Турицов с пас, Кареасо се разминава с удар на сантиметри, след което и Чорбаджийски с глава стреля в ръцете на Виденов.

В 86-та минута жълт картон за Митев за бавене на играта.

В 90+1-та минута Фаетон е изведен, спира тежко, но преодолява вратаря, който го събаря в пеналта, но има и засада.

В 90+4-та минута Коуто стреля встрани от вратата.

В 90+5-та минута Панайотов с неточен шут в аут.