4. Християн Петров (ЦСКА)

В 4-та минута силен изстрел от дистанция на Петров в ръцете на Падт.

В 5-та минута шут на Хайнц - блокиран, Панайотов бие в аут.

В 7-та минута Хайнц бие, но е блокиран.

В 8-та минута Скаршем получава от Вион, нахлува и стреля, но Вердон избива в ъглов удар.

В 12-та минута Фон Витри шутира от дистанция, Линдсет избива в корнер. В същата минута Пиотрвски със слаб удар - блокиран.

В 13-та минута Крус стреля встрани от вратата.

В 15-та минута грубо нарушение срещу Кареасо от Сон, но съдията не дава заслужено нарушение?!

В 17-та минута Чорбаджийски е изведен от Дюлгеров, минава между трима и бие, рикошет и Падт хваща.

В 21-та минута спестен жълт картон за Нареси за фаул срещу Линдсет?!

В 22-та минута Санянг с остър пас по голлинията, нямаше кой да засече.

В 31-та минута Линдсет е изведен страхотно от Хайнц, но е съборен в наказателното поле от Вердон, съдията не дава дузпа?!

В 32-та минута ВАР гледа ситуацията и вика Попов на екрана.

В 33-та минута съдията дава дузпа и жълт картон за Вердон.

В 34-та минута зад топката застава Хайнц и бие в средата на вратата, Падт с крак избива топката.

В 40-та минута Санянг с неточен изстрел встрани от вратата.

В 41-та минута жълт картон за Санянг за нарушение срещу Рик.

В 42-та минута Фон Витри центрира от пряк свободен, Ведрон с глава високо над вратата.

В 44-та минута Фон Витри на Пиотровски от пряк свободен, той бие, Санянг с глава избива, играта е спряна, защото защитникът остава на земята.

В 45+2-та минута Хайнц получава топката след игра с глава на Фон Витри, пробва да прехвърли Падт, но ударът му е над вратата.

В 45+3-та минута Панайотов нахлува в наказателното поле, преодолява Пиотровски, но си повежда дълго и Падт лови.

В 45+5-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Текпетей.

В 45+6-та минута Пиотровски с глава стреля след пас на Рик, но над вратата.

В 49-та минута Делова на Хайнц, той пробва акробатика в пеналтерията, но неуспешно.

В 51-та минута Текпетей минава между Санянг и Петров и стреля, рикошет и корнер.

В 52-та минута Куртулус с глава стреля в ръцете на Дюлгеров.

В 53-та минута Текпетей на Фон Витри, той с остър пас, Петров с опит да изчисти праща топката във вратата си за 1:0.

В 55-та минута Хайнц стреля встрани от вратата.

В 58-та минута шут на Рик от дистанция - блокиран.

В 62-та минута Рик получава от Сон и стреля встрани от вратата.

В 64-та минута след смените с капитанската лента за армейците е Петров.

В 71-та минута Текпетей стреля, но е блокиран.

В 74-та минута Рик извежда Крус, той си повежда дълго и топката е изчистена в корнер.

В 75-та минута от него Крус стреля с глава над вратата.

В 78-та минута удар на Фаетон отляво, нападател се разминава, още двама в бяло се суетят.

В 85-та минута Видал стреля над вратата.

В 86-та минута след смените с капитанската лента на разградчани е Падт.

В 90+1-та минута изстрел на Видал във външната греда и аут.

В 90+2-та минута Илиев бие, но слабо и топката се удря в Папазов. В същата минута Шопов стреля - блокиран.

В 90+4-та минута Фаетон стреля в аут след корнер.