Росен Стефанов

• 8
    64′

В 6-та минута Кареасо стреля, но е блокиран.

В 7-та минута Фаетон нахлува отляво чудесно и подава към Коялипу и Локило, но Пл. Илиев отклонява с ръка опасността.

В 12-та минута Линдсет с нещо като далечен удар в аут.

В 25-та минута Вион центрира от корнер, Линдсет с глава бие назад, топката минава на сантиметри в аут.

В 27-та минута спестен жълт картон за Иса за задържане на Купър?!

В 28-та минута спестен жълт картон за Атанасов за фаул срещу Линдсет?!

В 31-та минута центриране на Дуду към Пашеко, Пинто блокира, Вион избива в корнер.

В 32-та минута от него подаване към Димов, той с глава назад в аут.

В 33-та минута удар от дистанция на Арияш, Бусато избива, а после и лови пред Иса.

В 36-та минута втори спестен жълт картон за Димов за изблъскване без топка на Бусато.

В 38-та минута остро подаване на Панайотов в пеналтерията, там Дуду и Иса се пробват да надиграят Пинто и Купър, Делова чисти.

В 41-та минута Локило с шут отдалеч в ръцете на Пл. Илиев.

В 42-та минута Ето'о се бори и подава добре на Коялипу, който прави опит да бие, но не успява да се справи добре.

В 45-та минута Дуду с пробив и изстрел - блокиран.

В 45+1-та минута пас на Панайотов към Атанасов, той пробва да даде на Пашеко, Купър го спира, Пашеко играе и с ръка.

В 58-та минута спестен жълт картон за Мартин за фаул срещу Ил. Илиев.

В 60-та минута Ил. Илиев нахлува и подава към Линдсет, Пашеко пресича и вади в ъглов удар. От него пас за Коялипу, който с глава стреля в аут.

В 61-та минута Ил. Илиев стреля, но Пл. Илиев лови.

В 62-та минута Мартин се блъска във Вион, даден му е фаул?!

В 70-та минута Хайнц овладява и страхотно извежда Исека, който надбягва защитата и хладнокръвно вкарва, но съдията дава засада. Жълт картон за Исека за протести.

В 71-та минута ВАР потвърждава засадата, въпреки че останаха съмнения, че Исека беше на страничната линия при паса.

В 72-та минута остро подаване вдясно на Дуду, Сула бие, но Бусато вади в корнер.

В 76-та минута Исека намира перфектно Бютучи, финт и силен удар, Пл. Илиев избива.

В 77-та минута спестен жълт картон за Паис за изритване на Кареасо?!

В 79-та минута Исека е изведен страхотно от Ето'о зад защитата, бие, но Пл. Илиев хваща.

В 80-та минута Сула пробива отляво и подава на Кешерю, който стреля, Бусато избива.

В 81-та минута спестен жълт картон за Дуду за изблъскване на Кареасо?!

В 82-та минута жълт картон за Дуду за грубо нарушение срещу Хайнц.

В 84-та минута директен удар от пряк свободен на Бютучи в ръцете на Пл. Илиев. В същата минута уникален рейд на Исека между четирима, но не успява да намери с пас Бютучи.

В 90+2-та минута спестен жълт картон за Мартин за задържане на Ил. Илиев?!

В 90+3-та минута силен, но неточен удар на Хайнц в аут.