Аарон Исека (ЦСКА)

• 62мин

10. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Емануел Шакич

ЦСКА​ завърши лагера в Банско с контрола

ЦСКА победи с 6:2 състезаващия се във Втора лига ЦСКА II в контролна среща. Двубоят се състоя от две полувремена по 35 минути и бе част от заключителната част на лагер-сбора в град Банско.

Тимът на Александър Томаш поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно. Момчетата на Владимир Манчев успяха да възстановят равенството с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-та минута и на Радослав Живков в 10-та. До края на първата част точни още бяха Джонатан Линдсет и влезлият от резервната скамейка на мястото на Джеймс Ето'о - Улаус Скаршем, правейки резултата 4:2 за ЦСКА.

След почивката Джейсън Локило и Аарон Исека замениха Илиан Илиев и Зюмюр Бютучи, като именно Исека се разписа в 60-та минута. Две минути по-късно Джонатан Линдсет отбеляза второто си попадение в срещата и оформи крайното 6:2. Последният съдийски сигнал беляза края на лагера в Банско.

Източник: cska.bg