Вини Трибуле
    69′
  • 57мин

4. Ехие Укаки (Ботев Пд)

Във 2-та минута Петров губи по ужасен начин, Укаки отнема, напредва и сам срещу Бусато бие, но вратарят избива в корнер.

В 9-та минута Хайнц с изстрел от воле в аут след подаване от тъч и завъртане.

В 11-та минута Кареасо стреля, но е блокиран, Коялипу овладява и бие като уцелва сглобката на вратата, имаше претенции за нарушение на Перера срещу Кареасо в пеналта след това, Вион също с изстрел отдалеч над вратата.

В 13-та минута Нуачукву събаря Хайнц до наказателното поле, Железов странно защо не дава пряк свободен?!

В 17-та минута пробив отляво на Укаки и остър пас към Мараш, стреля в аут, имаше и сериозни съмнения за засада на Укаки. В същата минута Скаршем получава от Шопов и шутира в ръцете на Бернат.

В 21-та минута жълт картон за Ето'о за фаул срещу Вион.

В 22-та минута спестен жълт картон за Мараш за грубо изритване отзад на Петров?!

В 23-та минута жълт картон за Балоянис за задържане с ръце отзад на Турицов.

В 25-та минута центриране на Линдсет отдясно, Перера играе с ръка в пеналта, съдията не дава дузпа?!

В 26-та минута Коялипу на Шопов, той на Хайнц, който стреля встрани от вратата.

В 29-та минута играта е спряна за хидратиране на играчите.

В 30-та минута играта е подновена.

В 31-та минута остро центриране отляво към Мараш, Кордоба спира, Бусато лови.

В 36-та минута Нуачукву с лек удар в ръцете на Бусато.

В 39-та минута Скаршем хвърля на Коялипу, той стреля, Бернат избива, но има и засада.

В 41-та минута финт и изстрел на Коялипу, рикошет и ъглов удар. От него пас на Шопов, Коялипу с глава стреля встрани от вратата.

В 44-та минута четвърто или пето нарушение на Перера срещу Скаршем, спестен жълт картон за него?! В същата минута Линдсет стреля над вратата.

В 45+1-та минута удар на Вион отдалеч в аут.

В 49-та минута Коялипу надиграва Тамм, след което бие леко в аут от отлична позиция.

В 52-та минута жълт картон за Нуачукву за нарушение срещу Турицов.

В 55-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Нуачукву.

В 56-та минута Балоянис извежда Нуачукву, но той се засуети и Бусато уверено хваща.

В 57-та минута неточен шут от дистанция на Кордоба. В същата минута изключително груба грешка на Петров, Укаки краде топката и я вкарва покрай Бусато за 0:1.

В 61-та минута ново нарушение на Ето'о, спестен втори жълт и респективно червен картон?!

В 65-та минута жълт картон за Барнат за бавене на играта.

В 66-та минута Нуачукву с пробив отляво, спрян е, но има и засада.

В 67-та минута Ето'о с пробив между трима в червено, но бие високо над вратата. В същата минута жълт картон за Укаки за фаул срещу Хайнц.

В 71-та минута Тасев на Коялипу, той с дрибъл и удар встрани от вратата.

В 77-та минута жълт картон за Хайнц за нарушение срещу Минков.

В 79-та минута Нуачукву нахлува, Кордоба и Бусато го спират.

В 81-та минута след смяната с капитанската лента за армейците е Петров.

В 82-та минута Нуачукву бие, Бусато лови.

В 89-та минута Петров с изстрел след корнер, Бернат избива, Кордоба пробва с глава, рикошет и ъглов удар.

В 90-та минута Локило с пас отдясно, Коялипу с глава я праща в страничния стълб, Железов дава супер смешен фаул за пловдивчани?!

В 90+2-та минута жълт картон за Локило за фаул срещу Парера.