Любомир Ангелов (АС 23)

• 57мин

• 63мин

АС23 срази Спортклуб с 9:0 (1:0)

Вчера на игр. Левски пред повече от 1500 зрители младият тим на Спортклуб загуби с  крайно неочаквани катастрофален резултат. Първото полувреме АС23 непрекъснато обсажда, и още в 7 м. Пачеджиев открива със светкавично воле. АС23 продължи да доминира и само Константинов задържа минималния резултат.Второто полувреме, черно-белите нападатели започнаха ниска комбинативна игра, на моменти с технически трикове на Пачеджиев и Ангелов. В 5 мин. Ангелов използва грешка на Николов покачва на 2:0. Надмощието на АС23 се взе повече затвърдява. Пачеджиев и Йорданов непрекъснато бомбадират. 10 мин. носи 3:0 чрез дузпа бита остро от Ангелов.Веднага същият покачва на 4:0.Една грубост позволява на Пачеджиев в 18-та минута майсторски да бие дузпа - 5:0. До края резултата е покачен на 9:0 .Една на истина голяма трагедия за Спортклуб , но резултата е напълно реален.