• 61мин

7. Марк-Емилио Папазов (ЦСКА II) асистенция - Росен Маринов

• 90+1мин

22. Петър Вуцов (Миньор)

Вторият тим на ЦСКА постигна важен успех при гостуването си на един от най-коравите домакини във Втора професионална лига – Миньор (Перник). Възпитаниците на Владимир Манчев спечелиха с 1:0 с попадение на Марк-Емилио Папазов и записаха трета победа от началото на сезона.

Първата част премина равностойно без сериозни опасности за двамата вратари. След почивката нашият тим установи натиск и в 50-тата минута можеше да поведе след изстрел на Йоан Борносузов с глава, който обаче бе спасен от вратаря на Миньор Леонтиев. Логичното обаче се случи в 61-вата минута, когато Папазов отправи удар от границата на наказателното поле, който влетя неспасяемо в горния ляв ъгъл на домакинската врата.

До края напрежението преобладаваше на терена и двата тима стигнаха до стълкновения, а в 90-тата футболистът на „чуковете“ Петър Вуцов бе изгонен с директен червен картон за удар без топка срещу Чатов.