• 35мин

44. Христо Каймакански (Марек) асистенция - Лазар Стойчев

10. Николай Ганчев (Марек) асистенция - Александър Аспарухов

14. Антон Толев (ЦСКА II) асистенция - Александър Кожухаров

В 1-та минута след грешка на защитата на дупничани Живков излиза сам срещу вратаря, финтира го, но от малък ъгъл праща топката във външната страна на мрежата.

В 3-та минута чудесен пас към Гилов, който излиза сам срещу Костадинов, бие, греда и аут.

В 5-та минута Костадинов греши след преса на Живков, но след това стига само до корнер. В същата минута след него неточен удар с глава на армейците, след това Маринов е съборен в наказателното поле, но съдията не дава дузпа?!

В 15-та минута удар на М. Иванов от пряк свободен, топката е избита в корнер.

В 16-та минута от него Н. Ганчев с директен удар, Гергинов избива, рикошет в защитник и нападател и аут.

В 18-та минута нахлуване на Бучков по дясното крило и удар над вратата.

В 23-та минута два поредни удара на Сотиров - първият е блокиран, а вторият е над вратата.

В 25-та минута Гилов подава към Б. Петров, той вкарва след добро спиране и удар с глава, но се намира в засада.

В 27-та минута Н. Ганчев подава остро в пеналтерията, но защитник избива.

В 29-та минута Джаджаров бие встрани от вратата.

В 30-та минута играта е спряна за вода.

В 31-та минута играта е подновена. След смяната с капитанската лента е Чатов.

В 35-та минута Каймакански е изведен зад защитата от Стойчев и с прецизен удар открива резултата - 1:0. Сериозни претенции на червените за засада.

В 37-та минута много неточен удар на Николов над вратата.

В 39-та минута В. Йорданов към Аспарухов, който бие, но е блокиран, топката пак стига до него и следва шут над вратата.

В 40-та минута прекрасен пас на Бучков, след който Николов бие над вратата.

В 43-та минута Н. Ганчев е изведен зад защитата, след намесата на защита и вратаря, топката излиза в аут.

В 45-та минута Апостолов извежда чудесно Гилов сам срещу вратаря, стреля, но Костадинов избива.

В 45+1-та минута слаб удар с глава на Б. Петров в ръцете на вратаря.

В 48-та минута шут над вратата на Николов.

В 51-та минута Близнаков дава на Каймакански, той бие в ръцете на Загорски.

В 52-та минута пас-удар от пряк свободен от голямо разстояние на Н. Ганчев се спира в горната греда.

В 53-та минута жълт картон за В. Йорданов за фаул срещу Чатов.

В 55-та минута Николов се бори и пробива отляво, но подава лошо в ръцете на вратаря.

В 56-та минута подаване на Б. Петров, топката е избита, Николов стреля от воле, но топката се удря в страничния стълб.

В 58-та минута В. Йорданов отдясно с пас, защитник избива в корнер.

В 66-та минута жълт картон за Николов.

В 68-та минута В. Йорданов е изведен зад защитата, след което бие, но Загорски лови, имаше сериозни съмнения за засада. Играта е спряна за вода.

В 70-та минута играта е подновена.

В 72-та минута Жабов бие отдалеч в аут.

В 75-та минута Аспарухов с пас между двама защитници, Н. Ганчев излиза сам срещу вратаря и вкарва за 2:0.

В 78-та минута Д. Христов е изведен от Чатов, мами вратаря и подава, но няма кой да засече. В същата минута Аспарухов получава и подава лошо на Т. Иванов, след което пък той подава зле към Аспарухов.

В 81-та минута Обадич извежда Близнаков, който пробва да прехвърли вратаря - аут.

В 82-та минута Христов центрира, Жабов с красив шут на сантиметри в аут.

В 85-та минута Толев получава от Кожухаров отдясно и вкарва за 2:1.

В 88-та минута жълт картон за Каймакански за фаул срещу Жабов.

В 90-та минута удар с глава на Маринов след корнер, защитата на Марек се справя.