77. Годуин Коялипу (ЦСКА)

В 1-та минута остро нахлуване на Линдсет, но лош пас - само корнер.

Във 2-та минута пробив на Локило, финт и изстрел в аут.

В 7-та минута силен изстрел на Ето'о от дистанция в ръцете на Любенов.

В 8-та минута Фаетон финтира добре, стреля, но е блокиран, Коялипу също с удар, но Любенов избива в ъглов удар.

В 8-та минута късо изпълнние на корнера от Вион, Локило с красив пас и ощо по-прекрасно воле на Линдсет за 0:1.

В 11-та минута красива хореография на Сектор Г - „Време за уроци“!

В 13-та минута Ето'о извежда отлично Коялипу, шут, но Любенов избива.

В 14-та минута нов изстрел на Ето'о от дистанция в аут.

В 15-та минута остър пас на Ненов, Кордоба избива, след това Аралица бие, но е блокиран.

В 17-та минута Линдсет е изведен напред, овладява пред двама в защита и вратаря, но пасът му назад е грешен.

В 17-та минута Вион хвърля от тъч към Локило, той напредва и бие, Любенов боксира, Фаетон притичва да довкара - 0:2.

В 20-та минута Ненов нахлува и дава остър пас, но Бусато избива.

В 21-та минута Сектор Г с траспарант в памет на загиналите летци.

В 22-та минута силен шут на Франко отдалеч, Бусато вади в корнер.

В 23-та минута жълт картон за Ненов за фаул срещу Локило.

В 29-та минута спестен жълт картон за Славчев за нарушение срещу Кареасо.

В 31-та минута Аралица се озовава сам срещу Бусато и с акробатика бие, но Бусато избива, има и засада.

В 34-та минута директен удар от пряк свободен на Станоев над гредата.

В 41-та минута Ето'о бие от дистанция в ръцете на Любенов.

В 42-та минута отново Ето'о стреля пред наказателното поле, рикошет и ъглов удар.

В 43-та минута от него Вион вдига, Линдсет с глава покрай страничния стълб.

В 44-та минута Фаетон пробива отдясно, преодолява Франко и пробва пас - корнер. В същата минута Локило вдига, Кордоба с глава стреля в аут.

В 47-та минута Славчев с глава стреля над вратата след пас на Рапосо.

В 56-та минута играта е спряяна заради дима на стадиона.

В 57-та минута играта е подновена.

В 58-та Ламбезе стреля, Бусато лови.

В 59-та минута пас на Илиев от средата на терена към Бютучи, Ламбезе с глава избива, топката се озовава в Коялипу, който я праща във вратата на Любенов, въпреки намесата му, - 0:3.

В 65-та минута жълт картон за Ето'о за нарушение срещу Славчев.

В 66-та минута след грешка на Димов, Илиев овладява и бие, но Любенов лови.

В 67-та минута разбъркване в армейското поле, в крайна сметка Вион с глава връща на Бусато.

В 69-та минута жълт картон за Кордоба за фаул срещу Аралица.

В 74-та минута Илиев извежда Исека, който гардира и бие, Любенов избива, съдията дава нарушение на Исека срещу Ламбезе, не само че такъв нямаше, но и Ламбезе игра с ръка в пеналтерията?!

В 76-та минута Хайнц с шут от границата на пеналта, Любенов лови.

В 79-та минута Исека нахлува отдясно и дава чудесен пас на Хайнц, който бие над вратата.

В 80-та минута пас на Бру към Диков, Кордоба избива пред него.

В 82-та минута Бру с хубав финт и шут встрани от вратата.

В 83-та минута жълт картон за Пицолис за изритване на Илиев.

В 87-та минута спестен жълт картон за Диков за задържане отзад на Хайнц?!

В 88-та минута топката е извадена от Траоре, съдията дава корнер?! От него Бру отблизо стреля в аут, след пас назад с глава на съотборник.

В 90+2-та минута Траоре с опит за удар директно от корнер - слабо в аут.

В 90+4-та минута центриране от пряк свободен на Станоев, удар с глава на Диара в аут.