Фабио Лима
    71′
  • 86мин

4. Кристиан Макун (Левски) асистенция - Фабио Лима

В 1-та минута силен удар на Сангаре над вратата. В същата минута Локило нахлува и е спрян, Линдсет също пробва да стигне до удар, но и той е блокиран.

В 6-та минута красива хореография в Сектор Г.

В 7-та минута Локило с пас от корнер, Вион с глава бие, Маркович избива.

В 8-та минута бомбен изстрел на Пинто от дистанция на сантиметри в аут.

В 10-та минута Охене шутира доста над и встрани от вратата.

В 15-та минута шут на Локило - блокиран с глава от Охене.

В 24-та минута Колев е изведен от Сангаре, надбягва Купър и Вион и намира страничния стълб с удара си. В същата минута Исека с гръб към вратата акробатично бие, рикошет и ъглов удар.

В 27-та минута Охене спира с ръка пред съдията, той не реагира?! В същата минута Бютучи бие - блокиран.

В 28-та минута грешка на Ето'о води до атака на Сангаре, Делова класно го спира - корнер.

В 31-та минута удар над вратата на Макун от пряк свободен.

В 32-та минута пас на Пинто към Локило, Цунами спира в последния момент.

В 37-та минута Алдаир пробива отляво и подава на Сангаре, който бие, но Купър избива в корнер.

В 38-та минута удар с глава на Митков, след като футболист на Левски бе в очевидна засада, нов корнер.

В 41-та минута нещо като удар или пас, но неточен в аут на Митков от пряк свободен.

В 42-та минута остро подаване на Исека отдясно, синята защита чисти в ъглов удар.

В 44-та минута Исека овладява дава на Кареасо, който го извежда страхотно, той преодолява Маркович, но вратарят го посича на земята, Цунами чисто от голлинията, съдията не дава кристална дузпа?!

В 45+5-та минута Майкон изчиства с ръка в корнер?!

В 45+6-та минута Локило с глава бие след хубав пас, след това и Линдсет с блокиран шут.

В 45+7-та минута Майкон с лек удар, Бусато лови. В същата минута жълт картон на Сангаре след фаул срещу Вион.

От 49-та до 51-та минута прекрасна втора хореография в Сектор Г.

В 50-та минута Сангаре пробива отдясно и стреля, но Бусато лови.

В 52-та минута Бютучи отляво с пас към Исека, но нападателят не успя да намери топката подбутнат в гръб. В същата минута Евертон стреля, Бусато избива, Майкон с отчайваща добавка.

В 54-та минута жълт картон за Делова за протести, след като съдията даде корнер в ситуация в аут. От него Линдсет с глава опасно избива, Вион чисти.

В 57-та минута удар с глава на Цунами над вратата.

В 58-та минута отново Евертон с топовен шут, Бусато пак спасява.

В 60-та минута Евертон стреля, но Бусато уверено хваща.

В 61-та минута жълт картон за Линдсет за два фаула в рамките на минута срещу Охене и Евертон.

Между 64-та и 66-та минута трета страхотна хореография на Сектор Г.

В 66-та минута прекрасна червена атака - Вион на Илиев, той на Линдсет чудесно, шут на норвежеца встрани от вратата. В същата минута Евертон отдясно дава остър пас, Сангаре остава далеч от него.

В 69-та минута двойно между Линдсет и Коялипу и силен шут над вратата на последния.

В 73-та минута Колев бие с глава, но топката е отдалечена, след това пас към Алдаир, той не стига за малко до топката, имаше основателни претенции за игра с ръка на Охене преди паса?!

В 80-та минута жълт картон за Пинто за фаул срещу Лима. В същата минута димки в Сектор Г.

В 81-та минута Лима с центриране от корнер, Делова чисти пред Сангаре.

В 82-та минута Турицов чисти пред Сангаре, след което е фаулиран, но съдията не иска да го даде?!

В 84-та минута Майкон стреля, Бусато спасява. В същата минута жълт картон за Турицов за реплика.

В 85-та минута Фаетон минава между трима в синьо в наказателното поле, но ударът му е блокиран от Цунами.

В 86-та минута Ел Джемили с опит за шут, но е блокиран - корнер. От него центриране на Лима, Макун с глава стреля, Бусато избива, но топката е минала голлинията - 1:0.

В 88-та минута жълт картон за Макун за бурна радост.

В 89-та минута жълт картон за Колев за нарушение срещу Пинто.

В 90-та минута центриране отдясно на Турицов, Хайнц пробва да свали, но не успява да намери Коялипу.

В 90+1-та минута жълт картон за Кареасо за реакции.

В 90+3-та минута Коялипу стреля над вратата.