19. Митко Митков (Септември Сф)

• 88мин

Напуснал без смяна

5. Лумбард Делова (ЦСКА)

Преди началото на мача Джони Велинов получава символична фланелка и плакет от Стоян Орманджиев по случай рождения си ден!

В 5-та минута опит за удар на Митков в ръцете на Бусато.

В 15-та минута Фаетон нахлува отляво и подава към Исека, но той не стига до топката, има и засада.

В 16-та минута удар с глава в аут на Илиев след пас на Фаетон.

В 17-та минута опит за шут на Фурие, много встрани от вратата.

В 19-та минута спестен жълт картон за Есума за удар в главата на Илиев?!

В 20-та минута Исека се бори с Христов и има претенции за игра с ръка в пеналта, съдията не дава дузпа?!

В 21-та минута Исека преодолява Христов, който го избутва с ръце в наказателното поле, реферът пак мълчи?!

В 22-та минута Фурие получава в пеналтерията, но Купър му избива.

В 25-та минута Рупанов с удар с глава в аут. В същата минута Фаетон бие, вратарят избива.

В 27-та минута Пинто стреля в ръцете на Шейтанов от дистанция.

В 31-та минута спестен жълт картон за Фурие за фаул срещу Кордоба, съдията спря и атака на армейците не давайки авантаж?!

В 32-та минута жълт картон за Митков за двойно нарушение срещу Илиев и Турицов.

В 36-та минута Полендаков с пас-удар в ръцете на Бусато.

В 38-та минута Чандъров с рейд и опит за пас към Рупанов, рикошет в Кордоба и топката отива във Фурие, който веднага я праща във вратата за 0:1.

В 39-та минута жълт картон за Фурие за провокация.

В 43-та минута страхотно извеждане на Исека от Ето'о, но Христов избива пред него.

В 45+1-та минута Исека стреля - блокиран. В същата минута Исека нахлува и има сблъсък с Очаи, претенции за дузпа.

В 45+2-та минута нарушение срещу Кареасо, съдията дава пряк свободен, но ясно се вижда, че е вътре в пеналта.

В 45+3-та минута ВАР гледа ситуацията.

В 45+4-та минута съдията отива сам да види.

В 45+5-та минута пладнешки грабеж, съдията не дава нарушение?!

В 45+6-та минута жълт картон за Полендаков за фаул срещу Хайнц.

В 48-та минута Митков бие отляво, рикошет и корнер.

В 49-та минута Ето'о с нахлуване и пас, Христов пак играе с ръка в пеналта, но дузпа няма?!

В 52-та минута спестен жълт картон за Моран за фаул срещу Ето'о.

В 53-та минута Ето'о с удар отдалеч в ръцете на Шейтанов.

В 54-та минута Исека достига пас отдясно и връща към Коялипу, той бие, но слабо в ръцете на Шейтанов. В същата минута рейд на Фаетон отляво и пас към Линдсет и Коялипу, които си попречиха, все пак корнер.

В 55-та минута жълт картон за Ето'о за фаул срещу Митков.

В 57-та минута Рупанов с глава към Чандъров, той с глава стреля, греда и Бусато хваща.

В 59-та минута претенции за дузпа след корнер за хващане на Пинто, след което Ето'о спира Моран при контра.

В 62-та минута Линдсет бие с глава в аут след пас на Турицов.

В 63-та минута Митков с удар встрани от вратата. В същата минута Фаетон вдига, Исека с глава в аут,

В 65-та минута Витиньо е спрян в пеналтерията.

В 70-та минута неточен шут на Фурие в аут. В същта минута Локило на Коялипу, финт и силен шут, но Шейтанов спасява.

В 72-та минута Пинто с далечен пас, Коялипу акробатично стреля над вратата.

В 76-та минута Коялипу с хубав удар малко встрани от вратата.

В 79-та минута Линдсет с тупалка, Чандъров го блокира, претенции за дузпа, но ръката е до тялото.

В 81-та минута Локило стреля, рикошет и ъглов удар.

В 83-та минута Полендаков нахлува отдясно и дава към Рупанов, Кордоба и Делова го спират.

В 85-та минута жълт картон за Шейтанов за бавене на време.

В 87-та минута втори жълт и червен картон за Митков за фаул срещу Вион.

В 88-та минута Делова напуска без смяна.

В 89-та минута Локило с шут по земя от пряк свободен, Линдсет я продължава в аут на сантиметри.

В 90+1-та минута Витиньо стреля неточно.

В 90+3-та минута Бусато се разминава с удар след корнер.

В 90+4-та минута Вион с пас, Линдсет с глава назад към Кареасо, но защитник избива. В същата минута Локило центрира, Коялипу с глава в аут.