• 75мин

Нако Чакмаков (Ботев Сф.)

• 88мин

Чернобелите дебютираха отлично

Първите минути на играта, показаха доста енергия и сравнително свързана игра от двата тима. В това „опазване', чернобелите взеха през и след десетина минути след фаул, близо до линията на наказателното поле, Старото с отмерен и сигурен удар постигна първия гол. Веднага след това ботевци имат няколко възможности, но пропускат дори на опразнена врата, Към края на полувремето, Димчев бие високо във вратата, вратаря се опитва да лови, но сигурно излъган от слънцето, сам вкарва с гърдите топката във мрежата си. След  почивката една добра комбинация на вътрешната тройка на АС23 завършва с отмерен удар на Аструг и третият гол е постигнат малко подир това, Ангелов заблуждава и двата бека и вратаря, и маркира четвъртия гол. Чернобелите са в постоянно атакуване. Ботевци напредват  само огкъслечно, но все пропущат. Димчев, по един и същи начин, с диагонални силни удари, покачва- на 5:0, а сетне 6:0. Едва сега на ботевци се удава да открият: миналият  напред Радков пробива сполучливо и сигурно бележи. Малко след това Чакмаков постига втори гол за Ботев от свобод. удар, а в самия край Димчев бележи седмия гол за АС2З.
Ръководството на г. К. Траянов. подпомогнат от Н. Николов и Ст. Янчев, бе много добро. съвсем неоправдана бе невъздържаността на един-двама играчи, които апострофираха г. Траянов дори неприлично.