8. Любомир Ангелов (АС 23)

• 90мин

7. Михаил Стефанов (АС 23) асистенция - Любомир Ангелов

Ботев игра по-добре и завърши наравно с АС23 3:3 (1:1)

От начало играта е на Ботев. Той веднава напредва и се задържа пред Дермонски, пращайки му няколко остри поздрави. Отбраната на чернобелите е изненадана и едва успява още в първите минути да предотврати грозящата ги опасност. На свой ред АС23 пренася пред младия Георгиев, който на два пъти спасява сигурни голове. При едно остро провиране на Чакмаков, Георгиев от АС23 подава на Дермонски. Последният излиза несигурно и Сотиров открива. Това стана няколко минути след като при едно меле пред АС23,д. инсайд на  Ботев напустна със счупен крак. От този момент червените продължават,да играят до  края с десет души. Не се нарадвали още на гола си и Ангелов така рабърква отбраната на Ботев, че те сами изразняват резултата.До почивката резултата не се промени, въпреки многото изгоди и на двата тима. В 50 м. Чакмаков и Димитров преминаха Бушев и Георгиев и Нако от  два метра покачи на 2:1
Асистите се смутени и правят размествания. Ботев е много устремен и главно с Чакмаков непрекъснато смущават Дермонски. В 25 м. Чакмаков още един път се разписа, покачвайки на 3:1. Победата вече бе решена. Но в последните три минути, ние видяхме един  невиждан устрем от "Старото“, който успя да намали на 3:2 и после да помогне на.
Стефанов да изравни в самия край, Ако Ботев бе в целия си състав, чернобелите  може би,щаха да завършат  лошо. От Ботев се отличиха вратаря Георгиев, кой го спаси сигурни голове. Атанасов бе душата на отбраната, срената линия бе на едно ниво, а в нападението Димитров и Чакмаков бяха най-опасните и най-полезните.От АС23 добре играха: Ангелов, Кузманов и Георгиев. Балъкчиев, Пачеджиев, Стефанов и Димчев играха несигурно и много бавно Т. Атанасов ръководи отлично.