• 41мин

9. Асен Букарев (ЦСКА)

• 66мин

8. Юлиян Джевизов (Локо Пд)

Вчера по обяд ЦСКА изигра контролна среща в с. Виноградец срещу отбора на пловдивския Локомотив. През първата част Букарев вкара двата гола за ''червените'', а след това Юлиян Джевизов намали на 2:1. Според Димитър Пенев обстановката е била идеална за приятелски двубой и той е успял да изпробва всичките си футболисти. Стратега не скри задовоолството си от сърцатата игра, но най-доволен е останал от изявите на Адалберт Зафиров и Митко Трендафилов. По всичко личи, че те двамата ще са водещите фигури в състава през пролетния дял.

ЦСКА спечели и втората си контрола за сезона срещу отбора на Локомотив (Пд) с 2:1. Мачът започна точно в 10,45 ч. вчера на стадиона на пазарджишкото село Виноградец. ЦСКА водеше играта през цялото първо полувреме, като пловдивчани разчитаха само на контраатаки. Още в 5-ата мин на срещата Иво Димов стреля в границите на пеналта на Локо (Пд), но вратарят успя да избие. По-късно варненецът на два пъти се размина с гола, като веднъж стреля в тялото на Райковски, а после уцели напречната греда на вратата му. Локо (Пд) можеше да стигне до гол чрез Петър Станев, който пропусна сам срещу Ивайло Иванов. Армейците поведоха в 41-ата минута, когато Букарев бе изведен сам срещу Райковски и с премерен шут направи 1:0. Секунди преди почивката след центриране на Милен Петков Румен Христов засече топката в горния ляв ъгъл на вратата на Локо (Пд), вратарят изби, но пак Букарев бе точен при добавката за 2:0. През второто полувреме треньорът на ЦСКА Димитър Пенев направи общо 11 смени, което се оказа в полза на пловдивчани. Те бяха по-активни след почивката и в 66-ата минута капитанът Юлиян Джевизов с перфектен удар от фаул направи 2:1. Да увеличи преднината за ЦСКА шанс имаше Владо Манчев, но шутът му мина покрай страничната греда. До края на двубоя пловдивчани имаха възможност да изравнят, но Костадинов, Станев и Василев бяха неточни.