Алекс Местов
    86′
  • 5мин

11. Петър Андреев (Локо Пд) асистенция - Бабакар Дион

Във 2-та минута Скаршем пробива отляво, остър пас - защитата избива. В същата минута Санянг центрира, защитник се разминава комично, Сегура позадържа Асприля, той пада леко.

В 5-та минута Дион отдясно центрира, Андреев, странно защо оставен сам, с глава открива резултата - 1:0.

В 9-та минута Чорбаджийски стреля в ръцете на Луков.

В 11-та минута Асприля получава и дава силен пас на Линдсет в отлична позиция, силно повеждане и аут.

В 14-та минута пас към Нтело, Кох избива с глава, Андреев стреля, Евтимов избива в корнер.

В 16-та минута Дион с опит за удар, разбъркване, топката стига отново до него, той стреля в аут.

В 29-та минута Дион с пробив отдясно, центрира, Нтело се разминава с топката.

В 32-та минута Санянг получава триково от Асприля, пас в пеналта, но там защитата се справя.

В 35-та минута Евандро с пас от пряк свободен, Пешов с нещо като удар в ръцете на Евтимов.

В 38-та минута Пешов наляво на Лясков, той с пас към Евандро, бразилецът няма как да стигне до топката.

В 39-та минута след изпълнение на корнер, Кох със слаб удар с глава, попречиха си с Асприля.

В 42-та минута Дион с изстрел от дистанция, Евтимов избива.

В 44-та минута остър пас към Нтело, Кох избива пред него.

В 45-та минута Санянг с опит за пас, рикошет и Луков лови.

В 46-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Пешов.

В 47-та минута огромно разбъркване след пас от пряк свободен на Евандро в пеналтерията на червените, Сегура бие, Туфегджич избива пред голлинията.

В 53-та минута Линдсет центрира, Чорбаджийски с глава бие, Луков избива, топката се удря и в напречната греда. В същата минута след корнера пак Чорбаджийски стреля с глава над вратата.

В 55-та минута Махмутович от дистанция стреля в ръцете на Луков.

В 56-та минута Иванов извежда Камдем, Санянг блокира шута му - корнер.

В 58-та минута след два поредни корнера на първа греда, пас към Павлов на далечната греда, а той бие с глава в аут.

В 60-та минута Санянг с остър пас към Чорбаджийски, защитник вади в ъглов удар.

В 63-та минута балонен удар на Пешов много над вратата.

В 67-та минута Камдем с подаване отдясно към Пешов, Турицов с глава избива в корнер.

В 72-та минута страхотна червена атака стига до Шопов, който стреля силно, Луков избива, отново Шопов пробва шут, но е блокиран.

В 74-та минута Евандро е изведен, опит за пас, блокиран - корнер. В същата минута след него Илиев с глава бие в аут.

В 77-та минута жълт картон за Сегура за фаул срещу Туфегджич, в тази ситуация като последен в защита можеше и да види червен картон.

В 79-та минута удар на Шопов от пряк свободен в стената. В същата минута Туфегджич е изведен от Цеков, преодолява Луков, но не улучва празната врата, вдигната е и спорна засада.

В 81-та минута Турицов отблизо с топовен удар, Луков спасява.

В 82-та минута Скаршем бие, Павлов блокира.