• 75мин

• 80мин

• 85мин

Бенковски срази непълния тим на АС23 с 6:1 (2:1)

Играта започна енергично от дразмахци и в първите минути те обсаждат полето пред Дермонски. При тежко положение Витошки вместо да даде внимателно на Йото, прати в мрежата си и откри 1:0 за Бенковски. Играта продължи и при грешка на Бенковски бе  отсъдена дузпа. Балъкчиев заби изравнителния гол. Витошки отново греши и сега Бенковски бие дузпа чрез Петров като променя на 2:1. До почивката играта на двата тима не е особена, Бенковски чувствува преимуществата си, усилва темпото и в  продължение на 20 м. печели четири добре изиграни гола.Дермонски не показа нещо повече от това, което сме виждали, но той има най-малко вина за головете. До излизането на Балъкчиев отбраната бе сигурна, покриваше правилно и енергично чистеше. Но без Кушъ тя бе лесно разбита и головете зачестиха. Стефанов показа много амбиция и единствен задоволи в средната линия. Предната линия в лицето на Кузманов и Миланов бе опасна, но всички напредвания пропадаха, когато топката преминаваше в Палазов или Димчев.Бавни, страхливи и без жар те проваляха всичко. Бенковски не показа нищо опасно и забележително, до като тима на АС23 не остана с 9 играчи.След това, той бе неудържим и главно в предната линия показа голям устрем и резултатност. От всички  Б.Петров бе най-добър. Тимовете се представиха на съдията Б. Ангелов, който ръководи отлично.